Home Telefonní ústředny

Telefonní ústředny

Realizujeme dodávky a instalace telefonních ústředen od různých výrobců a to jak v původní TDM variantě, tak stále více oblíbené IP variantě.

Trend dnešní doby je odklánění se od tradičních telefonů a nasazovaní nízkonákladových a flexibilních IP systémům, které v plném rozsahu využívají předností rychlého růstu IP aplikací a globalizace. Součástí zařízení jsou IP funkce, které zvyšují jejich efektivitu a snižují komunikační náklady. Zahrnují rovněž pohodlné a velice efektivní funkce jako je bezdrátový provoz, hlasová pošta a CTI.

Společnostem, které uvažují o přechodu na plný IP systém, nabízejí systémy IP-PBX snadno ovladatelnou platformu, která se v širokém rozsahu přizpůsobí potřebám růstu společnosti i v budoucnu. Tyto modely navíc podporují tradiční telekomunikační linky, což umožňuje integraci IP systémů s konvenčními telefonními systémy, jako jsou ISDN i analogové linky.

Dokážeme dodat, nainstalovat a spravovat většinu známých výrobců. Řešíme i nadstavbové služby jako call centra, tarifikace hovorů, připojení přes VoIP a další.

Mezi nejčastěji dodávané systémy patří produkty od společnosti Unify (Siemens), Panasonic a Yeastar.