Děláme svou práci
profesionálne a s nadšením

O nás

Jsme obchodní a servisní společnost zabývající se dodávkou komplexních služeb v oblasti informačních technologií.

 Zakládáme si na vysoké kvalitě poskytovaných služeb za příznivé ceny. nabízíme kromě komplexních řešení telekomunikačních a datových služeb , vč. produktů VoIP (internetová telefonie), také prodej, montáž a servis kancelářské techniky (tiskárny, kopírky, firem Canon, Minolta, Hewlett-Packard a dalších výrobců) a výpočetní techniky (PC sestavy, monitory, síťové prvky, záložní zdroje atd…).

Dále naše společnost nabízí dodávku a instalaci kamerových systémů, ozvučovacích systémů, dveřních komunikátorů, domácích telefonů-videotelefonů, zabezpečovacích systémů (EZS) a pomocí subdodavatelů řešení v oboru elektroinstalačních prací, stavebních prací a pod..

Naše služby se zakládají nejen na znalostech a zkušenostech našich zaměstnanců, ale i na kvalitních materiálech, s kterými pracujeme. Dodavatele si pečlivě vybíráme, a proto spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. 

Úspěch a realizace celé zakázky závisí vždy na koordinaci, důvěře a spolupráci všech zúčastněných stran. Od cenové nabídky, přes návrh termínu realizace, samotné realizace a předání zakázky do užívání objednateli je cíl vždy stejný – spokojený a stále se vracející zákazník.